Współpracownicy

Biura Projektowe z którymi współpracuje stale.:

 

Pracownia architektoniczna realizująca nawet bardzo skomplikowane zadania. Jest to młody dynamiczny zespół architektów realizujący projekty w myśl nowego podejścia do projektowania w technologii BIM.

Biuro projektowe zajmujące się ciekawymi i dużymi projektami w Polsce. Ja współpracuje w szczególności przy projektach Oczyszczalni Ścieków i ujęć wody.

Prowadzone przez Ireneusza Plichtę, które mogę polecić jako biuro do projektowania przemysłowych oczyszczalni ścieków o nawet najbardziej skomplikowanych technologiach procesowych oraz do wykonania instalacji kogeneracyjnych.

Rodzinne biuro projektowe specjalizujęce się w obiektach użyteczności publicznej, parkach i przestrzeni miejskiej oraz remontach obiektów zabytkowych

Stale i nieprzerwanie współpracuje z firmą wykonawczą od której wszystko się zaczęło.:

 

Firma wykonawcza realizująca głównie zadania z automatyki kontroli procesu procesu technologicznego. AT Project wywodzi się ze struktur tej firmy i stale ze sobą współpracuje przy zadaniach z zakresu obiektów przemysłowych oczyszczalni ścieków, ujęć wody oraz innych obiektów przemysłowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *